Depo Kapısı Tamiri adından da anlaşılabileceği gibi, Depo Kapısı Tamiri endüstriyel binaların ürün araç boşaltma ve yükleme kısımlarında ya da ürünlerin giriş ve çıkışlarında kullanılan uzun ömürlü, dayanıklı ve verimliliği arttırmak amacıyla üretilen kapı modelleridir Depo Kapısı Tamir Fiyatları. Depo kapıları uygulama alanlarına göre ve deponun büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir.

Genellikle depo kapılarında kullanılan modeller, seksiyonel kapılar ya da pvc kapılardır. Hizmeti alacak kişiler tarafından belirtilen ihtiyaçlar ve deponun fiziksek özelliklerine göre hangi kapı türünün kullanılacağına ilişkin seçenekler belirlenmektedir. Oluşan seçenekler doğrultusunda yapılacak depo kapısının avantajları ve dezavantajları belirlenmektedir. Avantajları doğrultusunda uygun depo kapısı belirlenmektedir.

Depo kapısı tamiri


Orka Kepenk
, depolar için uygun olan tüm kapı modellerinin bakım ve tamirat işleri yapmaktadır. Depo kapısı tamiri diğer kapı tamirlerinde olduğu gibi uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Profesyonel ekiplerce yapılan tamirat işlemleri hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Depo kapıları, güvenlik açısından çok önemli bir detaydır. Hırsızlara karşı caydırıcı bir etkisi bulunan depo kapıları sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Bu depo kapılarının mekanik bir çalışma yapıları bulunmaktadır. Bu yapılar zamanla sürekli açılıp kapanmadan kaynaklı olarak aşınmakta ve bozulabilmektedir.

Bu nedenle maliyetleri yüksek olan bu depo kapılarının bakım ve onarım işlemlerini uzman kişilerce yapılmalıdır. Orka Kepenk 7/24 İstanbul’un tüm ilçelerinde depo kapısı tamiri hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler hakkında detaylı bildi almak için https://kepenkservis.com.tr/depo-kapisi-tamiri/ adresini ziyaret edebilir ya da firmamızı iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Depo Kapıları Bakımı

Depolarınızın güvenliğini sağlayan Depo kapılarının tamiri kadar bakım işlemleri de çok önemlidir. Düzenli bakımları yapılan depo kapılarının arızalanma olasılığı daha düşük olmaktadır. Eğer depo kapılarının bakım ve kontrolleri düzenli yapılmazsa ilerleyen zamanlarda büyük sorunlar oluşabilmekte ve bu da maliyeti artırabilmektedir. Depo kapılarınız için bakım randevusu almak için Orka Kepenk ile iletişime geçerek randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

Orka Kepenk, depo kapılarınızın bakım ve onarım işlerini uzman kadrosu ile titizlikle yapmaktadır. Müşterilerine istediği takdirde referansları ile görüşme imkanı da veren firmamız, tüm bakım ve tamirat işlerinde hizmet garantisi vermektedir.

İstanbul Kepenk Tamiri 7/24

Depo Kapısını Kendim Tamir Edebilir miyim

Uzun süredir kullanılmayan depo kapılarını kullanmadan önce mutlaka profesyonel bir ekip ile görüşerek durum değerlendirmesi yapılmalıdır. Kendi kendinize depo kapısını çalıştırmak depo kapısının motoruna zarar verebilmektedir. Bu da sizi altından kalkılamayacak sorunların altına sokabilir. Depo kapılarınızın modeli ne olursa olsun Orka Kepenk servis hizmetleri 7/24 tüm arıza ve bakım işlerinizi uzman kadrosu ile yapmaktadır.

Depo kapılarında en çok tercih edilen seksiyonel kapılar, oldukça dayanıklı ve kullanımı basit kapılardır. Fakat zamanla kullanımdan kaynaklı arızalar vermektedir. Arızanın farkına varılır varılmaz müdahale edilmesi çok önemlidir. Arızanın fark edilmesi ile tamiri yapılmayan kapılarda oluşan sorunlar her geçen gün büyümektedir. Bu da hem kapının daha çok bozulmasına hem de depo kapısı tamiri ücretinin de artmasına neden olmaktadır. Düzenli bakımı yapılan depo kapılarının uzun yıllar arızaları çıkmamaktadır.

Depo kapıları özellikle endüstri sektöründe kullanılıyorsa kullanılan torsiyon yayları büyük olmaktadır. Bu kapılarda halat kopmasına karşı emniyet sistemi kullanılmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir arıza anında kapının düşmesini engelleyici güvenlik mekanizmaları da bulunmaktadır. Özellikle bu güvenlik mekanizmalarının ve emniyet sistemlerinin düzenli periyotlarla bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Orka Kepenk depo kapısı tamiri hizmetinin yanı sıra kepenk tamiri hizmeti de vermektedir. Bu hizmetle ilgili detayları incelemek için https://kepenkservis.com.tr/kepenk-tamiri/ adresini inceleyebilirsiniz.

Orka Kepenk, otomatik kepenk tamiri için donanımlı ve garantili parça değişimi yapan Gezici Mobil Araç ile 7/24 sınırsız hizmet anlayışı ile ve profesyonel kadrosu ile kepenk tamiri teknik servisi vermektedir. Kepenk tamirini ilçeler bazında sınıflara ayırıp servis araçları ile sizlere daha çabuk ulaşmayı amaçlamıştır. Ayrıca Orka Kepenk sistemleri siz kıymetli müşterilerine imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalara servis, tamir, bakım-onarım hizmeti de vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Esastır sloganıyla senelerce sizlere hizmet vermiş, vermeye de devam edecektir. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri yardım ve destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Depo kapılarının açılma özellikleri manuel, radarlı, butonlu, fotoselli ya da uzaktan kumandalı olmaktadır. Bu seçim tamamen kullanıcının tercihine göre oluşmaktadır. Genellikle oluşabilecek elektrik kesintileri nedeniyle manuel de açılıp kapanabilecek özellikte olan depo kapıları tercih edilmektedir. Depo kapıları genellikle dikey olarak hareket eden kapılardan tercih edilmektedir. Dediğimiz gibi depo kapılarının seçimi tamamen müşterinin istekleri doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine sunan Orka Kepenk, deneyimli ekibi ve inanılmaz fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamızın yaptığı tüm tamir ve bakım işlemlerinin garantili olduğunu da hatırlatmak isteriz.

7/24 hizmet veren Orka Kepenk, İstanbul’un tüm ilçelerine mobil servis hizmeti sunmaktadır. Sizlerde Orka Kepenk’in vermiş olduğu depo kapısı tamiri hizmetlerden yararlanmak ve uzman ekibimizle tanışmak, bu eşsiz deneyimi yaşamak için derhal bizi arayın ve randevunuzu oluşturun!

[elfsight_faq id="6"]