İstanbul Kepenk Tamiri ’nin Bütün Bölgelerine 7/24 Saat Tamir & Servis Hizmeti Sağlamaktayız.

İstanbul Kepenk Tamiri Profesyonel Ekip / Uygun Fiyat Garantisi / İki Yıl Garanti

 • İstanbul Kepenk Tamiri
 • Panjur Tamiri
 • Otomatik Kepenk tamiri
 • Uzaktan kumandalı kepenk tamiri
 • Genel bakım ve yağlama hizmeti
 • Motor değişimi
 • Otomatik Kepenk Kumandası
 • İç Mekanizma Değişimi
 • El ile kumandalı kepenk tamiri
 • Otomatik Kepenk Alıcısı

İstanbul’un bütün lokasyonlarına bir fiil hizmet götüren firmamız kepenk tamiri için de aynı şekilde sizlerin taleplerinizi yerine getirmek adına çalışmalarına devam etmektedirler.

Süreçlerinizi en ideal şekilde yöneten firma olarak gelin sizlere de mantıklı ve makul işler olarak neler yapılması gerektiğini aktaralım. Tamir durumu oluşmadan önce de sizlere İstanbul Kepenk Tamiri hakkında bizzat bir sayfa yaparak durumu izah etmiştik.

Firma olarak tamir sürecine gelmiş olan kepenklerinizin artık bizlerin profesyonel ekiplerince müdahele edilme vakti gelmiştir. Otomatik kepenk servisi Çünkü daha ilerisi seviyeye gelecek olan sorun kalıcı bir değişikliğe neden olacağını unutmayınız. Çünkü sıkışma, taşlaşma vb durumların ihmal edilmesi sonrasında durum tamamen bundan ibaret olacaktır.

En Çok Karşılaşılan Sorunlar

Otomatik kepenk servisi

Bir çok nedenden dolayı siz değerli müşterilerimizden servis talepleri aldık. Bunların arasında hele en çok kullanılan sorunların başında gelenlerden;

 • otomatik kepenk yarıda kalıyor ?
 • otomatik kepenk ses yapıyor ?
 • otomatik kepenk tam açılmıyor ?
 • otomatik kepenk anahtarsız kapatma ?
 • otomatik kepenk manuel açma aparatı ?
 • otomatik kepenk motor arızası ?
 • otomatik kepenk kendiliğinden açılıyor ?
İstanbul Kepenk Tamiri

yukarıdaki maddelerin içerdiği kelimeler en çok tercih olarak kullanılan kelimelerden olmuştur. Hele ki ses olayı ve anahtarsız kapatma durumları bir hayli fazlaca hasıl olduğundan firmamızı çekinmeden yeniden diyoruz ki arayarak sorunlarınıza profesyonel bağlamda destek alabilirsiniz. Dün olduğu gibi bu gün de firmamızın kalitesiyle tanışmak isterseniz hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Her aşamasında hassas uygulamaları ve kaliteli işçiliği ile adından hep söz ettiren firmamız İstanbul ‘un bütün mahallelerine itina ile hizmetini götürmektedir.

İşini bilen sorunlarınıza hakim olarak yöneten ve düzelmesi adına gerekeni yapan firma yetkililerimiz sizlerden herhangi bir talep olmasa da ufak tefek sorunlarınızı kökünden hallederek sizlere profesyonel hizmet sunar.

Bu yüzden de geride bıraktığımız yüzlerce memnun müşterilerimiz sizlere referanslarımızdır. Eğer İstanbul Kepenk Tamiri yaptığımız diğer müşterilerimizin bilgilerine ulaşmak isterseniz hemen firma yetkilerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kepenk Tamiri Otomatik Kepenk, kolay arıza yapan bir sistem değildir. Ancak panellerin sıkışması sonucu kepenk hareket edemez. Bununla beraber motor çalışmaya devam ederek kepengi bütünüyle sıkıştırıp, durma noktasında durmasını engellediği için motor ve diğer çalışan parçalar hasar görürler.

İstanbul Kepenk Tamiri Sıkışan kepenk, hemen durdurulmalıdır.

Kepenk elektronik parçaları nın motor, alıcı kart, kumanda ve benzeri gibi kısımlarının suyla temas etmeyecek şekilde yerleştirilip korunmalıdır. Aksi takdirde arıza yapmaları kaçınılmazdır. Ses yapan kepenkleri ise kesinlikle çalıştırmayınız. Çalışırlarsa daha fazla hasar meydana geleceğinden, hemen servis çağırıp kontrol ettiriniz.

Otomatik kepenk servisi

kepenk servis bakımı yaparak kepenk ömrünü daha uzun tutabilmeniz mümkündür. Kepenk, belli aralıklarla suyla yıkanmalı; yalnız elektronik kısımlara su gelmemesine özen gösterilmelidir.. Panel aralarındaki toz zamanla çamurlaşır, ses yapar. Bunların neticesi olarak kesinlikle gres yağı sürmeyiniz. Gres yağı zamanla tozlanır; çamur, taş haline gelir ve kepenk aksamına zarar verir. Otomatik kepenginizin bakımı için destek almak istiyorsanız; İstanbul Kepenk Tamiri ve bakımı için iletişim numaralarımızdan bizlerle bağlantı kurabilirsiniz.

Orka Kepenk, otomatik İstanbul Kepenk Tamiri için donanımlı ve garantili parça değişimi yapan Gezici Mobil Araç ile 7/24 sınırsız hizmet anlayışı ile ve profesyonel kadrosu ile Kepenk Tamiri teknik servisi vermektedir.

İstanbul Kepenk tamiri ilçeler bazında sınıflara ayırıp servis araçları ile sizlere daha çabuk ulaşmayı amaçlamıştır. Ayrıca Orka Kepenk sistemleri siz kıymetli müşterilerine imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalara servis, tamir, bakım-onarım hizmeti de vermektedir.

Müşteri Memnuniyeti Esastır sloganıyla senelerce sizlere hizmet vermiş, vermeye de devam edecektir. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri yardım ve destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Otomatik kepenk servisi

Otomatik Kepenk Nedir?

Özellikle iş yeri, mağaza ve dükkanların güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılacak olan kapı sistemleridir. Günümüzde estetik amaçlı da kullanılabilmektedir. Farklı mimari detaylarla uyumlu olarak kullanılacak olan kepenkler, motorlu ya da uzaktan kumandalı olarak kullanılabilmektedir.

İstanbul Kepenk Tamiri , mini pencereli modeli ile güvenlik görevini yaparken; vitrininiz de rahatlıkla izlenmektedir. İstanbul Kepenk tamiri Daha ayrıntılı bilgi için yan menüde yer alan Otomatik Kepenk başlıklı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Firmamız Orka Kepenk bütün dükkân, ofis, mağaza, restaurant, hastane, garaj vb. son zamanlarda vazgeçilmezi olan kepenk sistemlerinin en ufak bozulması durumlarında 7/24 çekinmeden arayabileceğiniz servis ağına sahip olmasından dolayı İstanbul‘un en çok tercih edilen İstanbul Kepenk Tamiri firmasıdır.

Kepenkleriniz ister sağlam materyallerden oluşturulmuş olsun isterse en basit tarzdaki kepenk yapısına sahip olsun hepsini aynı şekilde yaklaşımla çözüme kavuşturur.

İstanbul Kepenk Tamiri için donanımlı garantili parça değişimi yapan Mobil Araçlarımızla 7/24 sınırsız hizmet anlayışıyla uzman kadrosuyla İstanbul kepenk tamir hizmeti vermekteyiz..!

Kepenkler her ne kadar mekanlarınıza şıklık katması için tercih de edilse akabinde getirdiği fayda olarak hırsızlık ve hasar gibi durumlara karşı da koruma sağlamaktadır.

Bu da hızlı bir iş hayatına adaptasyon olacak ve ilk işe başlangıcınızı daha kolay hale getirecektir. Fakat sistemsel olarak bu tip cihazlar çok kullanıma ve uzun yıllar bakımsızlıktan dolayı bozulmalara neden olacaktır. İşte firma olarak bizlerde sizi bu sorunlarınızdan daha kolay nasıl kurtulursunuz bunu göz önüne alarak İstanbul Kepenk Tamiri için çekinmeden bizlere ulaşarak talep oluşturabilirsiniz.

video:  https://www.youtube.com/watch?v=iiYTvf_Lj9U

İstanbul Kepenk Tamiri 7/24

Bültene katılın.

indirimlerden yararlanın.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Okumaya devam et

[elfsight_faq id="2"]