Maltepe Garaj Kapısı Tamiri

garaj kapısı tamiri

Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri

Garaj kapıları, konutların ya da iş yerlerinin araç giriş-çıkışlarına, özel mülklerin garajlarına ve alışveriş merkezlerinin otoparklarına uygulanmaktadır. Birçok parçanın bir araya gelmesiyle oluşan garaj kapıları, dıştan bakıldığında birkaç parça gibi görünse de 30 parçadan oluşmaktadır.

Bu parçalar sandviç paneller, tensiyon yay sistemleri, yatay ve dikey ray takımları, kama yolu mil ve aksesuarları, tamburlar, menteşe grupları, alt panel teker tutucular, yay kırılma emniyet sistemleri, halat sistemleri, tekerler, dört taraflı sızdırmazlık contaları, bağlantı elemanları ve otomasyon sistemleridir. Garaj kapılarıtamiri  genellikle tavana kayar kapı sistemleri olarak da bilinmektedir.
Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri

Garaj kapıları kullanım alanları;

  • Özel mülk garajları,
  • Konut otoparkları,
  • İş yeri garajlarında,
  • AVM otoparklarında kullanılmaktadır.

İstanbul Garaj Kapısı Kapısı

Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri genellikle motor kaynaklı arızalar sonucunda yapılmaktadır. Ancak garaj kapılarına konulan motorlar çok uzun süre arızalanmaz ve tamir ihtiyacı duyulmaz. Hareketli parçalarında zamanla kullanım kaynaklı aşınmaya bağlı sorunlar ortaya çıkmaktadır. Garaj kapılarının çok çabuk arızalanmaması için kapı ağırlığına uygun motor takılması gerekmektedir. Eğer takılan motor garaj kapınıza uygun değilse belli bir süre sonra problemler çıkmaya başlayacaktır. Ve bu problemler zamanla Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri gerektirecektir. Çok sık kullanılan garaj kapıları bir gün içerisinde 50-60 kere açılıp kapanıyorsa ona uygun garaj kapısı motorunun takılması gerekmektedir.

Evinizin ya da iş yerinizin garaj kapısı açılmıyorsa öncelikle kumandaya bakmanız gerekmektedir. Kumandanın pili bitmiş olduğundan garaj kapınız açılmıyor ya da kapanmıyor olabilir. Eğer kumanda ile ilgili bir sıkıntı yoksa muhtemelen motor kaynaklı bir sıkıntı vardır. İşte burada devreye güvenilir ve uzman Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri yapan Orka Kepenk devreye girmektedir. Depo kapısı tamiri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını https://kepenkservis.com.tr/garaj-kapisi-tamiri/ adresinde bulabilirsiniz.

İstanbul Kepenk Tamiri 7/24

Endüstriyel garaj kapılarının en büyük sorunlarından biri yay kırılmasıdır. Ve bu sorun endüstriyel garaj kapılarında çok sık yaşanmaktadır. Bu gibi tamir işlerinde yayın temin edilmesi zaman aldığından Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri işlemleri anında yapılamayabilmektedir.

Garaj kapınız bilinçsiz kullanım veya darbelerden dolayı bozulmuş ise ya da aşırı nem ve sudan kaynaklı motorunuz zarar görmüşse, uzman bir ekip tarafından kontrollerinin ve gerekli tamir işlemlerinin yapılması gerekliliği doğmuş demektir. Orka Kepenk’e 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarından arayın ve sorunun ne olduğunu en açıklayıcı şekilde anlatın. Orka Kepenk servis ekibi adresinize gelene kadar garaj kapınıza müdahalede bulunamaya özen gösterin. Çünkü Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir. Yapacağınız yanlış bir müdahale, tamir ücretlerinin daha da artmasına neden olabilmektedir. Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri işlerini işin uzmanı ellere bırakmak en doğru seçim olacaktır.

Orka Kepenk, Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri işlemleri için uzman ekibi ile 7 gün 24 saat en uygun fiyatları ile hizmetinizdedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız sizlere en hızlı sürede ulaşmak için hızlı servis hizmeti vermektedir. Özellikle Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri işlemlerinde garaj kapısı motoru, garaj kapısı kumandası, garaj kapısı kart arızaları gibi durumlarda orijinal yedek parçaları sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Uzman ekipler ile yapılan bu işlemlerde profesyonellik kadar kullanılan malzemelerin ve yedek parçaların da kaliteli olması gerektiğini unutmamak gerekmektedir. İkinci sınıf kullanılan yedek parçalar garaj kapınızın bir süre sonra tekrar arızalanmasına sebebiyet vermektedir.

Orka Kepenk, otomatik kepenk tamiri için donanımlı ve garantili parça değişimi yapan Gezici Mobil Araç ile 7/24 sınırsız hizmet anlayışı ile ve profesyonel kadrosu ile kepenk tamiri teknik servisi vermektedir. Kepenk tamirini ilçeler bazında sınıflara ayırıp servis araçları ile sizlere daha çabuk ulaşmayı amaçlamıştır. Ayrıca Orka Kepenk sistemleri siz kıymetli müşterilerine imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalara servis, tamir, bakım-onarım hizmeti de vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Esastır sloganıyla senelerce sizlere hizmet vermiş, vermeye de devam edecektir. Daha ayrıntılı bilgi için müşteri yardım ve destek hatlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Orka Kepenk, verdiği tüm tamirat hizmetlerinde 2 yıl hizmet garantisi vermektedir. Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri, diğer tamir işlerinde olması gerektiği gibi sektöründe uzman, motorun ve düzeneği iyi bilen, tecrübeli ve eğitimli kişiler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri yapılmadan önce firmamız arızayı tespit eder ve size bu konuda bilgi vererek, olası tamir seçeneklerini de bildirir. Tam donanımlı servis araçları ile çalışan Orka Kepenk, arızalarınızı en kısa sürede gidermektedir.

Orka Kepenk sadece Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri hizmeti vermemektedir. Depo kapısı tamiri hizmeti de vermektedir. Depo kapısı tamiri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevaplarının bulunduğu  Depo kapısı tamiri adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sultanbeyli Garaj Kapısı Tamiri ile alakalı tüm hizmetlerin verildiği firmamız sizlere istediğiniz takdirde referans müşterilerine ulaşım imkanı da sunmaktadır. Tamir konusunda İstanbul’da güvenebileceğiniz tek firma olan Orka Kepenk ve uzman ekibiyle tanışmak ve randevu oluşturmak için hemen bizi arayın!

Bültene katılın.

indirimlerden yararlanın.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Okumaya devam et

[elfsight_faq id="2"]